Publications Office of the EU
Ispanija-Toledas: Gamtos išteklių valdymo arba išsaugojimo strategijų planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Ispanija-Toledas: Gamtos išteklių valdymo arba išsaugojimo strategijų planavimo paslaugos

  • Paskelbta
    28/06/2023
  • Galutinis terminas
    24/07/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/08/2023
  • Skirta
    25/01/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Secretaría General de la Consejería de Desarrollo Sostenible de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES425 Toledo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90712400 Gamtos išteklių valdymo arba išsaugojimo strategijų planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
495,406.10 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
371,564.44 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/004946
Aprašymas

stepinių paukščių stebėsena SAT teritorijose ir kitose šioms rūšims svarbiose teritorijose Kastilijos-La Mančos teritorijoje 2023, 2024 ir 2025 m. anuitetų laikotarpiu.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Secretaría General de la Consejería de Desarrollo Sostenible de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Nacionalinis registracijos numeris: S1911001D
Pašto adresas: Río Estenilla, s/n
Vietovė: Toledo
NUTS kodas: ES425
Pašto kodas: 45071
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Secretaría General de la Consejería de Desarrollo Sostenible de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Pagrindinis adresas: http://www.contratacion.castillalamancha.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/08/2023 00:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
495,406.10 EUR
Galutinė sutarties vertė
371,564.44 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ORTHEM-ABALA
Pašto adresas:
Vietovė: MADRID
Pašto kodas: 28046
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.