Publications Office of the EU
Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni

  • Paskelbta
    03/04/2026
  • Galutinis terminas
    11/05/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung Einkäufe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
63100000 Krovinių tvarkymo ir saugojimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,411,078.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
AC05/2026
Aprašymas

La gestione delle operazioni di un magazzino da svolgersi presso un magazzino esternalizzato e attività di distribuzione verso centri dell'Azienda sanitaria

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.bandi-altoadige.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.bandi-altoadige.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualità del servizio
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prezzo
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
2,411,078.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.