Publications Office of the EU
Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Krokuva: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    13/03/2020
  • Galutinis terminas
    15/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/04/2020
  • Skirta
    07/07/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
788,191.40 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
784,495.20 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
EZP-271-2-5/PN/2020
Aprašymas

Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej – 2 zadania dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie: hemostatyczny opatunek chirurgiczny oraz ornithine aspartate, z uwzględnieniem bieżących potrzeb zamawiającego:
— zadanie 1 – hemostatyczny opatrunek chirurgiczny,
— zadanie 2 – ornithine aspartate.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SIWZ, w szczególności:
— Załącznik nr 1 – Istotne postanowienia umowy (IPU),
— Załącznik nr 2 – Formularz oferty,
— Załączniki od nr 3/1 do 3/2 – Formularz cenowy – opis przedmiotu zamówienia.
Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Nacionalinis registracijos numeris: 0000039390
Pašto adresas: ul. Wielicka 265
Vietovė: Kraków
NUTS kodas: PL213
Pašto kodas: 30-663
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Dział Zamówień Publicznych
Pagrindinis adresas: http://www.szpitalzdrowia.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://usdk.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/04/2020 11:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.