Publications Office of the EU
Lenkija-Szczecin: Skarelės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Szczecin: Skarelės

  • Paskelbta
    12/11/2019
  • Galutinis terminas
    13/12/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/12/2019
  • Skirta
    01/04/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141119 Skarelės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,035,688.54 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,207,646.66 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
36
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP/220/75/19
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych, w tym gotowych zestawów zabiegowych, kompresów sterylnych, suchych koncentratów do dializy, preparatów do pielęgnacji pacjentów, materiałów okulistycznych i środków hemostatycznych na potrzeby Klinik SPSK-2, zwanych dalej „wyrobami”.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
Nacionalinis registracijos numeris: 000288900
Pašto adresas: al. Powstańców Wielkopolskich 72
Vietovė: Szczecin
NUTS kodas: PL424
Pašto kodas: 70-111
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Katarzyna Rogiewicz
Pagrindinis adresas: https://zamowienia.spsk2-szczecin.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/12/2019 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.