Publications Office of the EU
Austrija-Bregenz: Programinės įrangos tiekimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Bregenz: Programinės įrangos tiekimo paslaugos

  • Paskelbta
    12/05/2021
  • Galutinis terminas
    14/06/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Land Vorarlberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT34 Vorarlberg
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT34 Vorarlberg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
PrsI-46-1/2019-2
Aprašymas

Das Amt der Vorarlberger Landesregierung plant den Ersatz der derzeitig vorhandenen Telefonie-Infrastruktur durch eine umfassende Kommunikationsinfrastruktur auf Basis von Unified Communication.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/101698
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.