Publications Office of the EU
Ispanija-Dosrius: Pastatų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Dosrius: Pastatų valymo paslaugos

  • Pranešta
    23/07/2021
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    30/09/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayuntamiento de Dosrius
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
704,076.56 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servicios para la limpieza de equipamientos municipales.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
704,076.56 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.