Publications Office of the EU
Lenkija-Katowice: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Katowice: Medicinos reikmenys

  • Paskelbta
    02/05/2022
  • Galutinis terminas
    09/06/2022
  • Atšaukta
    22/07/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL22 Śląskie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
70,799.60 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-22-054UN
Aprašymas

Pakiet nr 1 – czepki pielęgniarskie i czepki chirurgiczne
Pakiet nr 2 – rękawiczki sterylne chirurgiczne neoprenowe
Pakiet nr 3 – Fartuch ochronny do podaży leków cytostatycznych
Pakiet nr 4 – rękawiczki niejałowe do pracy przy lekach cytostatycznych
Pakiet nr 5 - maski typu „kaczy dziób”
Pakiet nr 6 - kombinezon ochronny przed czynnikami infekcyjnymi

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Nacionalinis registracijos numeris: 9542270611
Pašto adresas: ul.Francuska 20/24
Vietovė: Katowice
NUTS kodas: PL22
Pašto kodas: 40-027
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Anna Ramska
Pagrindinis adresas: www.spskm.katowice.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

33140000 - Medicinos reikmenys

33600000 - Farmacijos produktai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.