Publications Office of the EU
Rumunija-Bukareštas: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Rumunija-Bukareštas: Apsaugos paslaugos

  • Atšaukta
    20/09/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Electrocentrale București S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79713000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
95/2018
Aprašymas

Asigurarea pazei obiectivelor Societatii Electrocentrale Bucuresti S.A. – detalii in caietul de sarcini (Sectiunea II))
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor clarificarilor/informatii suplimentare care au fost adresate de operatorii economici interesati in termenul prevazut mai sus, in a 10-a zi fata de termenul limita de depunere a ofertelor.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

79713000 - Apsaugos paslaugos

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.