Publications Office of the EU
Wykonywanie usługi zapewnienia załogi na jednostce s/v ZODIAK z podziałem na 4 części - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonywanie usługi zapewnienia załogi na jednostce s/v ZODIAK z podziałem na 4 części

  • Paskelbta
    04/11/2024
  • Galutinis terminas
    05/12/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/12/2024
  • Skirta
    15/01/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 2305
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
63726600 Laivų eksploatavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
569,400.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-54/2024
Aprašymas

Wykonywanie usługi zapewnienia załogi na jednostce s/v ZODIAK z podziałem na 4 części Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://platformazakupowa/pn/grom
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
http://platformazakupowa/pn/grom
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/12/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.