Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lietuva-Vilnius: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    10/12/2019
  • Galutinis terminas
    13/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/01/2020
  • Skirta
    11/02/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
176,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
176,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Nacionalinis registracijos numeris: 188704927
Pašto adresas: Gedimino pr. 19
Vietovė: Vilnius
NUTS kodas: LT
Pašto kodas: LT-01103
Šalis: LTU
Asmuo ryšiams: Vitalija Jevaišaitė
Pagrindinis adresas: http://www.nzt.lt
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/01/2020 09:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
176,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
176,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UAB „Asseco Lietuva“
Pašto adresas:
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas:
Šalis: LTU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.