Publications Office of the EU
Lenkija-Bydgoszcz: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Bydgoszcz: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    04/04/2013
  • Galutinis terminas
    14/05/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/05/2013
  • Skirta
    25/06/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
118,746.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
59,153.65 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
GDDKiA-O/BY-R-2/284/33/2013
Aprašymas

Usługi ochrony mienia dla obiektu Niestacjonarnego Laboratorium Drogowego w Odolionie.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/05/2013 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
118,746.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
59,153.65 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Przedsiębiorstwo Usługowe “Jarexs” Sp z o.o
Pašto adresas: ul. Okólna 1A
Vietovė: Legnica
Pašto kodas: 59-220
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.