Publications Office of the EU
Čekija-Pardubice: Architektūrinės pastatų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Pardubice: Architektūrinės pastatų paslaugos

  • Paskelbta
    08/12/2020
  • Galutinis terminas
    02/02/2021
  • Skirta
    24/05/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pardubický kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71221000 Architektūrinės pastatų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,467,200.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,043,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Pardubický kraj
Nacionalinis registracijos numeris: 70892822
Pašto adresas: Komenského náměstí 125
Vietovė: Pardubice
NUTS kodas: CZ053
Pašto kodas: 532 11
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Ing. Kateřina Drahovzalová
Pagrindinis adresas: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,467,200.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
3,043,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Masák & Partner, s.r.o.
Pašto adresas: Rooseveltova 575/39
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 160 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.