Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Schagen: Mokyklų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Schagen: Mokyklų valymo paslaugos

  • Paskelbta
    15/07/2020
  • Galutinis terminas
    15/10/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/10/2020
  • Skirta
    28/12/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Stichting Regius College Schagen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90919300 Mokyklų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
410,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SRCS-EA-NvB-2020
Aprašymas

Schoonmaakonderhoud van zeven schoollocaties in Schagen met een vloeroppervlak van ca. 30 000 vierkante meter.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stichting Regius College Schagen
Nacionalinis registracijos numeris: 121712928
Pašto adresas: Wilhelminalaan 2 A
Vietovė: Schagen
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 1741 CN
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Naomi van Bronswijk
Pagrindinis adresas: http://www.regiuscollege.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/afb574f5390182ecc9e04b41bce4d591
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/10/2020 12:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
410,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Asito bv
Pašto adresas: Plesmanweg 24
Vietovė: Almelo
Pašto kodas: 7602 PE
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.