Publications Office of the EU
Konvejerių juostos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Konvejerių juostos

  • Skirta
    24/04/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Flughafen Wien AG
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT127 Wiener Umland/Südteil
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42418000 Kėlimo, pernešimo, pakrovimo arba iškrovimo mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,410,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Z-2023-085
Aprašymas

Preliminariosios sutarties dėl 20 elektra valdomų konvejerių juostų, skirtų orlaivių iškrovimui ir pakrovimui, tiekimo sudarymas.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Die Rahmenvereinbarung wurde im Billigstbieterverfahren vergeben.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,410,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: FSM Maschinenhandel Christian Spurny e.U.
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1220
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.