Publications Office of the EU
Slovakija-Prešov: Sistemų ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Prešov: Sistemų ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    06/07/2018
  • Galutinis terminas
    10/09/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/09/2018
  • Skirta
    14/11/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mesto Prešov
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
498,314.28 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
124,998.43 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov Mesta Prešov s cieľom zabezpečiť plnohodnotné využívanie dodaných produktov pre Mesto Prešov. Služby pozostávajú z nasledovných činností: údržba dodaného licenčného softvéru, Update - údržba licencií dodaného aplikačného softvéru, bezpečnostná politika, Upgrade - zapracovanie požiadaviek mesta, HotLine podpora, riadenie projektu, technická podpora, metodická podpora a školenia.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evo.gov.sk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/09/2018 08:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
498,314.28 EUR
Galutinė sutarties vertė
124,998.43 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cora Geo, s. r. o.
Pašto adresas: A.Kmeťa 5397/23
Vietovė: Martin
Pašto kodas: 036 01
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.