Publications Office of the EU
Ispanija-Palma de Maljorka: Aplinkosaugos projektavimo konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Palma de Maljorka: Aplinkosaugos projektavimo konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    07/03/2018
  • Galutinis terminas
    10/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/04/2018
  • Skirta
    27/03/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Departamento de Territorio e Infraestructuras del Consell de Mallorca
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES532 Mallorca
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES532 Mallorca
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71313000 Aplinkosaugos projektavimo konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,224.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
162,620.58 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2018/55/SER
Aprašymas

Asistencia técnica a la Dirección Insular de Infraestructuras y Movilidad del Consell de Mallorca para la elaboración de la tercera fase de los mapas estratégicos de ruido de las carreteras de la red del Consejo de Mallorca.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/04/2018 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,224.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
162,620.58 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: U.T.E. Mer Mallorca 3ª Fase
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.