Publications Office of the EU
Bendrasis atnaujinimas Albert-Schweitzer-Realschule ir Pestalozzi Förderschule - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Bendrasis atnaujinimas Albert-Schweitzer-Realschule ir Pestalozzi Förderschule

  • Paskelbta
    20/06/2025
  • Skirta
    14/07/2025
  • Galutinis terminas
    05/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/08/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45214200 Mokyklų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
693,774.75 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Vykdant bendrąją Albert-Schweizer-Realschule mokyklos pastato renovaciją, statybos ruožuose BA1 - BA 3 reikalingi stiklinimo darbai, PFR fasadai (plieno profilių sistema), išorinės durys (plieno profilių sistema). BA 1 PFR fasadas apie 80 m2 PFR fasadas su baldakimu apie 89 m2 šoninis įėjimas, išorinis durų elementas daugiasluoksnis apie 7 m2 išorinės sienos / lubų dangos apie 12 m2 švarus važiavimas apie 40 m2 BA 2 PFR fasadas apie 29 m2 išorinių durų elementas daugiasluoksnis apie 8 m2 išorinės sienos / lubų dangos apie 9 m2 BA 3 išorinių durų elementas daugiasluoksnis apie 7 m2 išorinių durų elementas daugiasluoksnis apie 8 m2 išorinių durų elementas 1-dalis apie 4 m2 išorinės sienos / lubų dangos apie 12 m2 Execution period Bendra priemonė 07.05.2025 - 27.05.2030 Įstiklinimo darbai, PFR fasadas, išorinės durys (subjektas keičiamas) BA 1: 2026 m. vasario 4 d. – 2026 m. kovo 17 d. Kiti statybos etapai, visi darbai užbaigti ir patvirtintas BA 2: 2026 m. lapkričio 20 d.–2028 m. birželio 16 d. BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Nepaskirstyta!

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E36867744
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.subreport.de/E22833613
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/08/2025 10:15
Award method
Kriterijus: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Tipas: price
Aprašymas: 100 % Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
693,774.75 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Pašto adresas:
Vietovė: Bonn
Pašto kodas: 53119
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Vietovė: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Kaperich
Pašto kodas: 56767
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.