Publications Office of the EU
Malta-Sliema: Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Sliema: Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)

  • Paskelbta
    30/05/2018
  • Galutinis terminas
    19/06/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/06/2018
  • Skirta
    20/09/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Malita Investments plc
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: MT00 Malta
Pirkėjo vieta
NUTS code: MT Malta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44000000 Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,062,460.96 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
MAL/SGW/C/001
Aprašymas

Tender for the Construction of 84 Apartments, 89 Garages and 15 Car Spaces at Triq it-Tabib Nikol Zammit, Triq l-Imdina and Triq Dun Manwel Zammit, Siggiewi, Malta

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Malita Investments plc
Pašto adresas: Clock Tower, Level 1, Tigne Point Sliema
Vietovė: Tigne Point Sliema
NUTS kodas: MT
Pašto kodas: TP01
Šalis: MLT
Asmuo ryšiams: Ms Jennifer Tabone
Pagrindinis adresas: www.malitainvestments.com
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.malitainvestments.com/tenders
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/06/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,062,460.96 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AMICI Projects Limited
Pašto adresas:
Vietovė: Luqa
Pašto kodas:
Šalis: MLT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.