Publications Office of the EU
Lenkija-Bielsko-Biała: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Bielsko-Biała: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    19/11/2019
  • Galutinis terminas
    20/12/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/12/2019
  • Skirta
    10/01/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL225 Bielski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL225 Bielski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,297,440.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,638,999.60 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
DZP.271.43.2019
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach wyodrębnionych pakietów, leków cytostatycznych spełniających wymagania określone w katalogach leków refundowanych stosowanych w programach lekowych określonych Zarządzeniem nr 75/2018/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 31.7.2018 r. w sprawie określania warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe (z późn. zm); – w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 4 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Pašto adresas: ul. Wyzwolenia 18
Vietovė: Bielsko-Biała
NUTS kodas: PL225
Pašto kodas: 43-300
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Malwina Kamińska
Pagrindinis adresas: http://www.onkologia.bielsko.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/12/2019 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.