Publications Office of the EU
SE-Hässleholm: Bendrovių sveikatos priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Hässleholm: Bendrovių sveikatos priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    02/05/2012
  • Galutinis terminas
    08/06/2012
  • Skirta
    06/08/2012
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hässleholms kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85147000 Bendrovių sveikatos priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,300,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
RAM 12/07
Aprašymas

Ekonomiavdelningens Upphandlingsenhet infordrar härmed anbud på företagshälsovård för anställda inom Hässleholms kommun, för Personalavdelningens räkning.
Hässleholms kommun har ca 4 000 anställda, som arbetar inom 13 förvaltningar i en decentraliserad organisation. Kvinnorna utgör 82 %, männen 18 %. Medelåldern bland kommunens anställda är 47 år.
Syftet med upphandlingen är att erbjuda kommunens anställda en företagshäl-ovård med hög kompetens inom följande områden: Arbetsorganisation, beteendevetenskap, ergonomi, medicin, rehabilitering, teknik och hälsa till en rimlig kostnad.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,300,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: HälsoRingen Arbetsliv AB
Pašto adresas: Gärdesvägen 4
Vietovė: Hässleholm
Pašto kodas: 281 41
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.