Publications Office of the EU
Projektų valdymo konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Projektų valdymo konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    19/06/2025
  • Galutinis terminas
    30/06/2025
  • Atšaukta
    01/12/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO322 Ilfov
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79411000 Bendrojo valdymo konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,537,000.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2025/Anexa 34/1
Aprašymas

Įgyvendinant projektą „Nacionalinė puslaidininkių technologijų platforma“ (PNTS), finansuojamą pagal 2021–2027 m. Pažangiojo augimo, skaitmeninimo ir finansinių priemonių programą (PoCIDIF), būtina įsigyti projektų valdymo konsultacijų paslaugas, kad jos būtų įgyvendinamos veiksmingai, laikantis reikalavimų ir visų dalyvaujančių partnerių naudai. Pirkėjas - ir sutarties signataras bus INCD Mikrotechnologijos - IMT Bukareštas (trumpai tariant, IMT Bukareštas), kuris yra partnerystės (LP) PNTS projekto lyderis. PNTS projekto trukmė – 5 metai: t. y. nuo 2024 m. lapkričio 27 d. iki 2029 m. lapkričio 26 d. Sutartyje numatyta konsultacinė veikla papildys perkančiosios organizacijos įgyvendinimo grupės vykdomą veiklą, nedubliuojant ir nepakeičiant jos užduočių, ir bus susieta su stebėsenos ir ataskaitų teikimo reikalavimais, kuriuos veiklos vykdytojas prisiėmė finansavimo programos tarpinės institucijos ir vadovaujančiosios institucijos atžvilgiu. PNTS projektas (SMIS kodas: 304244) vykdoma pagal finansavimo sutartį: Nr. G 2024-85828/390008/27.11.2024, sudarytas su Mokslinių tyrimų, plėtros ir skaitmeninimo ministerija (šiuo metu paskirta Švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija) kaip tarpine institucija Investicijų ir Europos projektų ministerijos vardu ir jos pavedimu kaip 2021–2027 m. PoCIDIF programos vadovaujančioji institucija. Terminai, per kuriuos perkančioji organizacija aiškiai ir išsamiai atsakys į visus suinteresuotųjų ekonominės veiklos vykdytojų prašymus pateikti paaiškinimus ir (arba) papildomą informaciją: vienuoliktą dieną iki skelbime apie pirkimą nustatyto pasiūlymų pateikimo termino. Dienų, iki kurių galima prašyti paaiškinimų iki pasiūlymų pateikimo termino, skaičius yra 18 dienų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/06/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Demonstrarea unei abordări și a unei metodologii corespunzătoare pentru realizarea activităților și obținerea rezultatelor în cadrul Contractului
Apskaičiuotoji vertė
3,537,000.00 RON
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.