Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Maidstone: Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Maidstone: Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    10/11/2018
  • Galutinis terminas
    10/12/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Kent County Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKJ South East (England)
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKJ4 Kent
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85300000 Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,618,246.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
DN375352
Aprašymas

Kent County Council and the Clinical Commissioning Groups (CCGs) in Kent are looking to commission a Community Navigation service which is designed to help older people and carers make best use of local services and community support to achieve what is most important to them, and so improve their own health, independence and wellbeing.
The contract will commence on 1.4.2019, and will run for a period of 48 months (expiring 31.3.2023) with the option for 2 one year extensions at the sole discretion of the Commissioning Bodies (the Council and/or the CCGs as appropriate) unless terminated in accordance with the published Conditions of Contract.
The contract will be split into both geographic and service lots in order to best meet the differing needs and support requirements of the eligible Kent population.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.kentbusinessportal.org.uk/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
30,618,246.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.