Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Sofija: Medicinos reikmenys

  • Skirta
    05/06/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "ЦАРИЦА ЙОАННА-ИСУЛ" ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
80,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
80,000.00 BGN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Предметът на поръчката е доставка на медицински изделия, подлежащи на частично реимбурсиране от НЗОК за Клиника по неврохирургия по изчерпани обособени позиции съгласно „Списък с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група, съставен по реда на чл. 13, ал. 2, т. 2, буква “а“ от Наредба № 10 от 2009 г. за условията, реда, механизма и критериите за заплащане от Националната здравноосигурителна каса на лекарствени продукти, медицински изделия и на диетични храни за специални медицински цели, договаряне на отстъпки и възстановяване на превишените средства при прилагане на механизъм, гарантиращ предвидимост и устойчивост на бюджета на НЗОК, в сила от 01 февруари 2023 г. (РД-НС-04-1/12.01.2023г.) ”СПИСЪКА”/ - Група 16, Подгрупи 16,1, 16,2 и 16,3.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
80,000.00
Galutinė sutarties vertė
80,000.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: КАРДИО МЕДИКАЛ ЕООД
Pašto adresas: бул.„Цар Борис III” №.23 ет.3 ап.офис 1
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1612
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.