Publications Office of the EU
HWK DO VE440 Elektros inžinerijos namai 1B ir 3 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

HWK DO VE440 Elektros inžinerijos namai 1B ir 3

  • Paskelbta
    05/05/2026
  • Galutinis terminas
    12/06/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/06/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Handwerkskammer Dortmund
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
HWK DO VE440 Elektrotechnik Haus 1B und 3
Aprašymas

Dortmundo amatų rūmai ketina statyti, renovuoti ir plėsti savo švietimo veiklą. Bendra statybos priemonė apima naują namo Nr. 3 pastatą ir namo Nr. 1 išplėtimą, taip pat susijusius lauko įrenginius. Paslaugos: elektros, duomenų perdavimo tinklas, apsauga nuo žaibo, fotoelektros darbai.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y43MNKL
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y43MNKL
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/06/2026 11:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.