Publications Office of the EU
„Изготвяне на технически проекти за основен ремонт на улици на територията на община Омуртаг по седем обособени позиции“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Изготвяне на технически проекти за основен ремонт на улици на територията на община Омуртаг по седем обособени позиции“

  • Paskelbta
    12/08/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
  • Galutinis terminas
    15/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА ОМУРТАГ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG334 Търговище
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,847.51 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
601884
Aprašymas

„Изготвяне на технически проекти за основен ремонт на улици на територията на община Омуртаг по седем обособени позиции“ Настоящата обществена поръчка е разделена на 7 (седем) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Република" , с.Змейно от о.т. 8 до о.т.23 с дължина 200 м, от о.т.23 до о.т.45 с дължина 265 м, от о.т.45 до о.т.54 с дължина 120 м + обръщало 800 м2 “; Обособена позиция № 2: Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Лебед" , с.Падарино от о.т. 59 до о.т.60 с дължина 125 м от о.т. 146 до о.т.59 с дължина 140 м“; ; Обособена позиция № 3: Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Хаджи Димитър", с.Висок от о.т. 17 до о.т. 3 с дължина 256 м"; Обособена позиция № 4: Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Вола", с.Висок от о.т. 3 до о.т. 6 с дължина 240 м" Обособена позиция № 5: „Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Безименна" , с.Веренци от о.т. 20 до о.т.16 с дължина 220 м“ Обособена позиция № 6: Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Дунав" , с.Веренци от о.т. 30а до о.т.27 с дължина 190 м“ Обособена позиция № 7: Изготвяне на технически проект за строеж "Основен ремонт на ул."Демокрация" , с. Могилец От О.Т. 9 до О.Т. 28 Всеки участник може да подава оферта за една, за няколко или за всички обособени позиции. Обхват и описание на обществената поръчка: В предмета на поръчката/обособените позиции са включени следните основни дейности: Изготвяне на инвестиционен проект във фаза „Технически проект“ - Изготвяне на инвестиционен проект във фаза „Технически проект“ съгласно Наредба № 4 от 21.05.2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, ЗУТ и подзаконовите нормативни актове по прилагането му, техническа спецификация. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ”Техническа спецификация”, неразделна част от документацията за участие в обществената поръчка.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/601884
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/601884
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/09/2026 12:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.