Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Varšuva: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos

  • Paskelbta
    17/11/2016
  • Galutinis terminas
    12/01/2017
  • Skirta
    07/03/2017
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48600000 Duomenų bazių ir operacinių sistemų programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
793,227.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
18/CWPL/PN/2016
Aprašymas

Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania jednostką medyczną, w tym:
1a Licencje – Oprogramowanie aplikacyjne (licencja otwarta),
1b Oprogramowanie bazodanowe,
1c Oprogramowanie systemowe,
1d Dostawa i Wdrożenie ZSZJM, w tym analiza przedwdrożeniowa, instalacja i konfiguracja elementów systemu, instruowanie i szkolenie użytkowników, z wyłączeniem poz. wymienionych w pkt. 1a, 1b, 1c,
2. Minimum 24 miesięczne serwisowanie wdrożonego systemu z serwisem i gwarancją jakości.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Pašto adresas: PL127
Vietovė: Warszawa
NUTS kodas: PL127
Pašto kodas: 00-911
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Kazimierz Kraska
Pagrindinis adresas: www.cepelek.mil.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
793,227.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Comarch Healthcare S.A.
Pašto adresas: al. Jana Pawła II
Vietovė: Kraków
Pašto kodas: 31-864
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.