Publications Office of the EU
DFP.271.113.2025.LS - Dostawa, instalacja i uruchomienie sterylizatora na tlenek etylenu (z wyposażeniem) przeznaczonego dla Oddziału Klinicznego Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie do procedur sterylizacji źródeł promieniotwórczych jodu I-125 wraz z adaptacją pomieszczeń i szkoleniem personelu. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DFP.271.113.2025.LS - Dostawa, instalacja i uruchomienie sterylizatora na tlenek etylenu (z wyposażeniem) przeznaczonego dla Oddziału Klinicznego Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie do procedur sterylizacji źródeł promieniotwórczych jodu I-125 wraz z adaptacją pomieszczeń i szkoleniem personelu.

  • Paskelbta
    29/07/2025
  • Galutinis terminas
    07/08/2025
  • Atšaukta
    24/09/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33191100 Sterilizatorius
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,400,950.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
DFP.271.113.2025.LS
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie sterylizatora na tlenek etylenu (z wyposażeniem) przeznaczonego dla Oddziału Klinicznego Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie do procedur sterylizacji źródeł promieniotwórczych jodu I-125 wraz z adaptacją pomieszczeń i szkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1126117
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1126117
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/08/2025 11:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cena
Apskaičiuotoji vertė
1,400,950.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.