Publications Office of the EU
Ispanija-Fuenlabrada: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Fuenlabrada: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos

  • Skirta
    24/02/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
643,312.50
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
643,312.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2020/001471
Aprašymas

Contrato mixto de soporte técnico, mantenimiento y actualización de la plataforma de administración electrónica G-ONCE y traslado de los procedimientos y expedientes administrativos de contratación desplegados sobre la plataforma G3 a la plataforma G-ONCE.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
643,312.50
Galutinė sutarties vertė
643,312.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Guadaltel, S. A.
Pašto adresas: C/ Pastor y Landero, 19
Vietovė: Sevilla
Pašto kodas: 41001
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.