Publications Office of the EU
procedura di gara aperta ad evidenza europea, ai sensi dell'art. 71 del D. Lgs n. 36/2023, per l’affidamento di uno strumento completamente automatico da fornire in comodato d’uso gratuito, e relativa fornitura in somministrazione quinquennale di pannelli multiplex Real Time PCR - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

procedura di gara aperta ad evidenza europea, ai sensi dell'art. 71 del D. Lgs n. 36/2023, per l’affidamento di uno strumento completamente automatico da fornire in comodato d’uso gratuito, e relativa fornitura in somministrazione quinquennale di pannelli multiplex Real Time PCR

  • Paskelbta
    11/07/2025
  • Galutinis terminas
    18/08/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fondazione "Istituto G. Giglio di Cefalù"
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITG12 Palermo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
460,800.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2978
Aprašymas

procedura di gara aperta ad evidenza europea, ai sensi dell'art. 71 del D. Lgs n. 36/2023, per l’affidamento di uno strumento completamente automatico da fornire in comodato d’uso gratuito, e relativa fornitura in somministrazione quinquennale di pannelli multiplex Real Time PCR

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ospedalegiglio.acquistitelematici.it/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ospedalegiglio.acquistitelematici.it/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Criterio del prezzo complessivo più basso
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
460,800.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.