Publications Office of the EU
Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika

  • Paskelbta
    12/05/2025
  • Galutinis terminas
    26/05/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/05/2025
  • Skirta
    05/09/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miasto Białystok
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL841 Białostocki
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233162 Dviračių takų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,107,317.40 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZDM- XIV.271.15.2025
Aprašymas

1Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika. Zakres zamówienia obejmuje: 1) budowę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów o długości około 388 mb; 2) budowę drogi dla pieszych, 3) budowę 25 miejsc postojowych, 4) przebudowę fragmentu jezdni, 5) budowę kanalizacji teletechnicznej, 6) przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Gen. N. Sulika i ul. Dolistowskiej, 7) budowę przykanalików sieci kanalizacji deszczowej do wpustu ulicznego, 8) budowę przyłącza energetycznego nN do zasilania wiaty przystankowej, 9) roboty ziemne i rozbiórkowe, 10) regulację armatury na istniejącym uzbrojeniu, 11) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, 12) montaż stojaków rowerowych, 13) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/05/2025 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: cena ofertowa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: okres gwarancji
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,107,317.40 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Przedsiębiorstwem Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o. o.
Pašto adresas:
Vietovė: Białystok
Pašto kodas: 15-680
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.