Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Friedberg (Hessen): Elektros įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Friedberg (Hessen): Elektros įrengimo darbai

  • Paskelbta
    31/05/2014
  • Galutinis terminas
    15/07/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/07/2014
  • Skirta
    12/09/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
hbm Hessisches Baumanagement Vergabebereich Friedberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311200 Elektros įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,971,999.99 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
A0421-2014-0968
Aprašymas

BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/07/2014 10:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

45311200 - Elektros įrengimo darbai

33000000 - Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai

33100000 - Medicinos įranga

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,971,999.99 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AAB I&E Anlagenbau GmbH
Pašto adresas: Raniser Straße 26
Vietovė: Pößneck
Pašto kodas: 07381
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.