Publications Office of the EU
Lenkija-Inowrocław: Nekilnojamojo turto valdymo paslaugos už atlyginimą ar pagal sutartį - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Inowrocław: Nekilnojamojo turto valdymo paslaugos už atlyginimą ar pagal sutartį

  • Skirta
    27/12/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miasto Inowrocław
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL617 Inowrocławski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL617 Inowrocławski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
70330000 Nekilnojamojo turto valdymo paslaugos už atlyginimą ar pagal sutartį
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,850,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZZP.271.1.49.2023
Aprašymas

Wykonanie usługi zarządzania nieruchomościami komunalnymi Miasta Inowrocławia w rozumieniu ustawy z dnia 21 sierpnia1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2023 r. poz. 344, ze zm.), w terminie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2026 r.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
7,850,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Sp. z o.o.
Pašto adresas: Inowrocław ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33
Vietovė: Inowrocław
Pašto kodas: 88-100
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.