Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Swansea: Mašinų remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Swansea: Mašinų remonto ir priežiūros paslaugos

  • Skirta
    26/11/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DVLA Commercial Services Group
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKL18 Swansea
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKL18 Swansea
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50530000 Mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,226,930.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
PS/18/106
Aprašymas

Laser Card Engraving Machines — Support and Maintenance. The requirement is to obtain support and maintenance services for the existing Mühlbauer Laser Card engraving machines installed in Ty Felin and at Morriston from 9 December 2018 for a period of 2 years with the option to extend by up to 1 year (6 months plus 6 months).
This equipment is used to produce all polycarbonate cards (Driving Licences, Tacho Cards, Driver Qualification Cards and Bio-metric Residency Permit Cards) for DVLA/DfT and Home Office.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,226,930.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Mühlbauer GmbH & Co. KG
Pašto adresas: Josef-Mühlbauer- Platz 1,, 93426 Roding
Vietovė: Germany
Pašto kodas:
Šalis: DEU

Vietovė: Mühlbauer GmbH and Co. KG
Pašto adresas: Josef-Mühlbauer- Platz 1, 93426 Roding
Vietovė: Germany
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.