Publications Office of the EU
PL-Toruń: Elektroninė įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Toruń: Elektroninė įranga

  • Paskelbta
    11/05/2011
  • Galutinis terminas
    16/06/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/06/2011
  • Skirta
    15/07/2011
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31710000 Elektroninė įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
316,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,149,784.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-059/2011
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest:
a) dostawa systemu monitoringu wizyjnego CCTV IP obiektu Collegium Humanisticum UMK w Toruniu - w części 1 zamówienia;
b) dostawa zestawu do uruchomienia systemów bezprzewodowych obejmujących kontroler bezprzewodowy i punkty dostępu – w części 2 zamówienia;
c) dostawa systemu Audio Video do poszczególnych pomieszczeń Collegium Humanisticum UMK w Toruniu – w części 3 zamówienia;
d) dostawa urządzeń do sieci telefonicznej oraz oprogramowania wraz z udzieleniem licencji – w części 4 zamówienia;
e) dostawa i montaż rolet okiennych wolnowiszących – w części 5 zamówienia.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/06/2011 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.