Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Aschaffenburg: Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Aschaffenburg: Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai

  • Pranešta
    22/12/2018
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    30/01/2019
  • Paskelbta
    12/03/2019
  • Galutinis terminas
    03/04/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/04/2019
  • Skirta
    11/06/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Stadt Aschaffenburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE261 Aschaffenburg, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE261 Aschaffenburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
44,837.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Das Gebäude erfährt eine energetische Gebäudehüllensanierung bei der die Dachdeckung und die Fenster, Fassadenelemente, Natursteinfassade und Außentüren sowie die Lichtkuppel erneuert werden. Die Ausführung dieser Arbeiten erfolgt in mehreren Bauabschnitten.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.staatsanzeiger-eservices.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/04/2019 10:40
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
44,837.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Solar Sky GmbH
Pašto adresas: Max-Planck-Str. 4
Vietovė: Bebra
Pašto kodas: 36179
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.