Publications Office of the EU
Prancūzija-Tours: Kelio darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tours: Kelio darbai

  • Paskelbta
    21/11/2018
  • Galutinis terminas
    17/12/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/12/2018
  • Skirta
    12/04/2019
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Conseil général d'Indre-et-Loire
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233140 Kelio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
80,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Dgat-185
Aprašymas

Exécution de travaux divers sur chaussées et dépendances pour les chantiers d'entretien courant du réseau.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.touraine.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/12/2018 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.