Publications Office of the EU
Lenkija-Toruń: Dažai lazeriniams spausdintuvams ir (arba) fakso aparatams - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Toruń: Dažai lazeriniams spausdintuvams ir (arba) fakso aparatams

  • Paskelbta
    03/12/2013
  • Galutinis terminas
    09/01/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/01/2014
  • Skirta
    31/01/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30125110 Dažai lazeriniams spausdintuvams ir (arba) fakso aparatams
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
663,079.44 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
375,127.86 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
OLI/251-2/13
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa tonerów, taśm i tuszy do drukarek, kopiarek i faksów dla Izby Skarbowej w Bydgoszczy i Urzędów Skarbowych województwa kujawsko-pomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający typ sprzętu posiadanego przez Zamawiającego, rodzaj materiałów eksploatacyjnych oraz wielkości szacunkowe określone jako ilości tonerów i ich wydajności zgodnie z normami ISO/IEC 19752, 19798, 24711.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/01/2014 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.