Publications Office of the EU
Perkupa 22 kV komutacinės stoties rekonstrukcija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Perkupa 22 kV komutacinės stoties rekonstrukcija

  • Paskelbta
    28/10/2025
  • Galutinis terminas
    11/11/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/11/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MVM Émász Áramhálózati Kft.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000548722025
Aprašymas

Atlikti MVM Émász Áramneti Kft., kaip Perkupa esančios perkančiosios organizacijos 22 kV komutacinės stoties, rekonstrukcijos darbus pagal technines specifikacijas ir priedus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000548722025
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000548722025
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/11/2025 13:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 2. Az M2/1. alkalmasság körében előírt műszaki vezetőn felüli további villamos műszaki vezető (0-2 fő)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: 3. Az M2/2. alkalmasság körében előírt műszaki vezetőn felüli további építészeti műszaki vezető (0-2 fő)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Nettó ajánlati ár
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.