Publications Office of the EU
Čekija-Brno: Liftų priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brno: Liftų priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    17/04/2023
  • Galutinis terminas
    15/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/05/2023
  • Skirta
    28/06/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CEJIZA, s.r.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50750000 Liftų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,876,973.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,229,780.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
VZ/2023/023
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení řádného a nepřetržitého fungování výtahů provozovaných jednotlivými zadavateli, a to v souladu se všemi právními předpisy platnými a účinnými na území České republiky a technickými normami, tj. servis výtahů, jenž spočívá v poskytování těchto činností a služeb:
a) pravidelných servisních činností;
b) odstraňování běžných provozních poruch;
c) provozu technického dispečinku a pohotovosti;
d) dalších servisních činností a služeb.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CEJIZA, s.r.o.
Nacionalinis registracijos numeris: 28353242
Pašto adresas: Žerotínovo náměstí 60200
Vietovė: Brno
NUTS kodas: CZ064
Pašto kodas: 60200
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: LIBUŠE PODOLOVÁ
Pagrindinis adresas: https://cejiza.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_287.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/05/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,876,973.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
1,229,780.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: SKYLIFT s.r.o.
Pašto adresas: Dukelská třída 189/102
Vietovė: Brno
Pašto kodas: 61400
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.