Publications Office of the EU
Lenkija-Gdanskas: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Gdanskas: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    18/07/2018
  • Galutinis terminas
    23/08/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/08/2018
  • Skirta
    18/09/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Copernicus Podmiot Leczniczy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL634 Gdański
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
178,200.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,870,476.67 PLN
Pirkimo dalių skaičius
15
Pasiūlymo referencinis numeris
D10.251.43.P.2018
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia są dostawy stymulatorów do głębokiej stymulacji mózgu, pomp morfinowo-baklofenowych oraz zastawek neurochirurgicznych dla dorosłych (15 pakietów/części) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 1 do SIWZ. (tryb postępowania: przetarg nieograniczony)

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Copernicus Podmiot Leczniczy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pašto adresas: al. Jana Pawła II 50
Vietovė: Gdańsk
NUTS kodas: PL633
Pašto kodas: 80-462
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Dział Zamówień Publicznych
Pagrindinis adresas: www.copernicus.gda.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/08/2018 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.