Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bernau bei Berlin: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Bernau bei Berlin: Statybos darbai

  • Paskelbta
    02/10/2018
  • Galutinis terminas
    29/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/10/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bernau bei Berlin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE405 Barnim
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE405 Barnim
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
60.1-18/057
Aprašymas

Die Stadt Bernau plant die Errichtung eines Neuen Rathauses. Mit der zu vergebenden Leistung ist das Los ELT Starkstrom_VE 4-440 geplant.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Bernau bei Berlin
Pašto adresas: Markplatz 2
Vietovė: Bernau bei Berlin
NUTS kodas: DE405
Pašto kodas: 16321
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Bauamt
Pagrindinis adresas: www.bernau-bei-berlin.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/10/2018 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.