Publications Office of the EU
Slovėnija-Ljubljana: Skenavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Slovėnija-Ljubljana: Skenavimo paslaugos

  • Paskelbta
    18/05/2018
  • Galutinis terminas
    21/06/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/06/2018
  • Skirta
    26/07/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79999100 Skenavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
613,458.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
658,742.88 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
43000-8/2018
Aprašymas

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Nacionalinis registracijos numeris: 2482886000
Pašto adresas: Zemljemerska ulica 12
Vietovė: Ljubljana
NUTS kodas: SI
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN
Pagrindinis adresas: http://www.gu.gov.si/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/06/2018 09:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
613,458.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
658,742.88 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Pašto adresas: Letališka cesta 33D
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN

Vietovė: Mikrografija trgovina d.o.o.
Pašto adresas: Foersterjeva ulica 10
Vietovė: Novo mesto
Pašto kodas: 8000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.