Publications Office of the EU
Kipras-Nikosija: Optiniai prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kipras-Nikosija: Optiniai prietaisai

  • Paskelbta
    16/04/2014
  • Galutinis terminas
    23/05/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Υπουργείο Άμυνας
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CY000 Κύπρος
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38600000 Optiniai prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
K0Y 143
Aprašymas

Το αντικείμενο της σύμβασης προϋποθέτει προμήθεια και εγκατάσταση των πιο κάτω συστημάτων:
α. 67 διόπτρες παρατήρησης και σκόπευσης πυροβολητή, ημέρας και νύκτας, παθητικού τύπου,
β. 67 αποστασιόμετρα λέιζερ,
γ. 134 περισκόπια νυκτερινής παρατήρησης παθητικού τύπου.
Στο αντικείμενο της σύμβασης συμπεριλαμβάνεται η ασφαλής αφαίρεση του υφιστάμενου συστήματος και η ασφαλής παράδοση του στην αναθέτουσα αρχή σύμφωνα με τις οδηγίες της τελευταίας.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Γενικό Λογιστήριο της Κυπριακής Δημοκρατίας
Vietovė: Λευκωσία
Šalis: CYP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
5,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.