Publications Office of the EU
Ispanija-Valencija: Nuotekų įrenginių eksploatavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Valencija: Nuotekų įrenginių eksploatavimas

  • Paskelbta
    19/01/2018
  • Galutinis terminas
    28/02/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/03/2018
  • Skirta
    20/03/2019
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90481000 Nuotekų įrenginių eksploatavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,152,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
465,047.58 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2017/GV/0037
Aprašymas

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Nacionalinis registracijos numeris: Q-9650012-I
Pašto adresas: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Vietovė: Valencia
NUTS kodas: ES52
Pašto kodas: 46010
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Departamento de Contratación
Pagrindinis adresas: http://www.epsar.gva.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/03/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,152,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
465,047.58 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Pašto adresas: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Vietovė: València
Pašto kodas: 46005
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.