Publications Office of the EU
Saint-Étienne Métropole kolektyvinių sanitarijos sistemų eksploatavimas Plaine teritorijoje - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Saint-Étienne Métropole kolektyvinių sanitarijos sistemų eksploatavimas Plaine teritorijoje

  • Paskelbta
    08/03/2024
  • Galutinis terminas
    16/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/05/2024
  • Skirta
    04/12/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Saint-Etienne Métropole
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK25 Loire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
65120000 Vandens valymo įrenginių eksploatavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,569,403.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2024-ASRI-0005
Aprašymas

Paslaugos, kurioms taikoma ši sutartis, apima: - atskiriamųjų ir unitarinių nuotekų surinkimo tinklų ir tinklų priedų, jungčių su viešuoju nuotekų surinkimo tinklu viešosios dalies ir kolektyvinių kanalizacijos įrenginių priežiūra ir stebėsena; - nuotekų ir dumblo valymo įrenginių priežiūra ir stebėsena; - stebėti ir kontroliuoti bet kokį išleidimą iš tinklų ir statinių į gamtinę aplinką, tirti anomalijas, galinčias sutrikdyti tinkamą paslaugos teikimą, ir rezorbuoti šias situacijas, neperžengiant šio CTBT nustatytų ribų; - atliekų ir kitų šalutinių produktų šalinimą ir dumblo, susidariusio pagal taisykles, šalinimą ir šalinimą; atlikti rangovui šio C.C.T.P. pavestus darbus; - valdyti santykius su paslaugos naudotojais pagal šio C.C.T.P. nustatytus apribojimus; - informaciją ir techninę pagalbą Bendrijai, kad ji galėtų kontroliuoti savo paslaugas; - papildomai ir ryšium su viešųjų kanalizacijos paslaugų teikimu, rūšiuojamojo lietaus vandens darbų, tinklų ir tinklo priedų priežiūros paslaugų teikimas C.C.T.P. nustatytose ribose. Paslaugos reglamentuojamos vieneto kainomis. Bendrija, siekdama skatinti užimtumą ir kovoti su atskirtimi, nusprendė į šią sutartį įtraukti nuostatą dėl integracijos per ekonominę veiklą. Rangovas įsipareigoja įterpti tam tikrą valandų skaičių per visą sutarties galiojimo laikotarpį, kaip nurodyta Įsipareigojimų akto 3 priede.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/05/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique de l'offre
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Aspects Transition Ecologique et Solidaire (Tes)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Prix et aspects financiers
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 45
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
5,569,403.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: VEOLIA EAU - COMPAGNIE GENERALE DES EAUX
Pašto adresas:
Vietovė: Marseille 16
Pašto kodas: 13016
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.