Publications Office of the EU
CR-E-36-NI Inžinerinės paslaugos, skirtos techninio ir ekonominio veiksmingumo projektui ir einamajam registracijos projektui tikrinti, be PO MAGRA, taip pat skirtos VA klasės laivams nuo PIACENZA iki FOCE MINCIO 1 dalies CUP B99J21024840001. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

CR-E-36-NI Inžinerinės paslaugos, skirtos techninio ir ekonominio veiksmingumo projektui ir einamajam registracijos projektui tikrinti, be PO MAGRA, taip pat skirtos VA klasės laivams nuo PIACENZA iki FOCE MINCIO 1 dalies CUP B99J21024840001.

  • Paskelbta
    23/10/2025
  • Galutinis terminas
    10/11/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/11/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AIPO - GARE E CONTRATTI
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH52 Parma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71330000 Įvairios inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
390,540.25 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

CR-E-36-NI Inžinerinės paslaugos, skirtos techninio ir ekonominio veiksmingumo projektui ir einamajam registracijos projektui tikrinti, be PO MAGRA, taip pat skirtos VA klasės laivams nuo PIACENZA iki FOCE MINCIO 1 dalies CUP B99J21024840001.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://agenziapo-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02412
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/11/2025 08:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

71330000 - Įvairios inžinerijos paslaugos

45000000 - Statybos darbai

Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualità e Metodologia dell'Attività di Verifica
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Esperienza e Adeguatezza del Gruppo di Lavoro -Requisiti specifici e CV del personale proposto per la verifica
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Verifiche BIM/Digitalizzazione
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Ribasso su importo a base di gara
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
390,540.25 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.