Publications Office of the EU
Lenkija-Opole: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Opole: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija

  • Paskelbta
    25/04/2015
  • Galutinis terminas
    02/06/2015
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/06/2015
  • Skirta
    03/06/2015
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09300000 Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,523,756.79 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,665,282.60 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
DLG.39.484/15
Aprašymas

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/06/2015 11:15
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,523,756.79 PLN
Galutinė sutarties vertė
3,665,282.60 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ecoergia Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Emaus 40/3
Vietovė: Kraków
Pašto kodas: 30-213
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.