Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Įvairūs vertinimo arba tyrimo prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Įvairūs vertinimo arba tyrimo prietaisai

  • Paskelbta
    02/08/2022
  • Galutinis terminas
    05/09/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/09/2022
  • Skirta
    13/10/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38900000 Įvairūs vertinimo arba tyrimo prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
259,895.39 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
259,895.39 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-31/22
Aprašymas

Suministro, instalación y puesta en funcionamiento de un equipo de alta capacidad y resolución para estudiar las alteraciones patológicas y metabólicas asociadas a la infección de SARS-CoV-2 en modelos preclínicos, consistente en un sistema modular para la caracterización fenotípica de modelos de ratón (jaulas metabólicas).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Nacionalinis registracijos numeris: Q2818013A
Pašto adresas: C/ Einstein, 3
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28049
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Rectorado de la Universidad Autónoma de Madrid
Pagrindinis adresas: http://www.uam.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/09/2022 10:02
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
259,895.39 EUR
Galutinė sutarties vertė
259,895.39 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CIBERTEC, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.