Publications Office of the EU
Ispanija-Vitoria-Gasteiz: Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Vitoria-Gasteiz: Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    22/11/2022
  • Galutinis terminas
    09/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/01/2023
  • Skirta
    06/07/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES21 País Vasco
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50720000 Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,177,779.65 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
170,027.45 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
CON-2022-SE-0043
Aprašymas

Servicio de mantenimiento de salas de calderas centralizadas de las promociones gestionadas por Alokabide

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Nacionalinis registracijos numeris: A01300706
Pašto adresas: Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Vietovė: Vitoria-Gasteiz
NUTS kodas: ES21
Pašto kodas: 01013
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Att/ Iñigo Aberasturi
Pagrindinis adresas: http://www.alokabide.euskadi.eus
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/01/2023 13:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.