Publications Office of the EU
FOURNITURE ET POSE DE MATERIAUX POUR SOLS AMORTISSANTS D'AIRES DE JEUX ET DE STRUCTURES DE JEUX POUR ENFANTS - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE ET POSE DE MATERIAUX POUR SOLS AMORTISSANTS D'AIRES DE JEUX ET DE STRUCTURES DE JEUX POUR ENFANTS

  • Paskelbta
    11/07/2024
  • Galutinis terminas
    22/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/07/2024
  • Skirta
    10/01/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CA PAU BEARN PYRENEES
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
43325000 Parkų ir žaidimo aikštelių įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
CDA 24/51 (34A)
Aprašymas

La Communauté d'Agglomération Pau Béarn Pyrénées (CDAPBP) a été désignée, par convention, coordonnateur du groupement de commandes dont les membres sont la CDAPBP et la Ville de Pau (VDP) L'accord-cadre est conclu pour une période initiale de 1 an à compter du 18/10/2024 ou de sa date de notification si elle est postérieure

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1483423
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1483423
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/07/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.